Kedves Testvérünk!

Van valahol egy hangszer, ami csak rád vár! ...gitár, fuvola, zongora, dob... Szeretnéd kipróbálni?
Van egy hangszer, ami csak a tiéd!   ...gitár, fuvola, zongora, dob... Szeretnél jobban megtanulni játszani rajta?
Megálmodtunk neked egy tábort, ahol kezdőként és haladóként is új utakat járhatsz be a zenén keresztül.
Egyéni órák, zenekari gyakorlatok, hangképzés, ritmus fejlesztés, kirándulás, kézműves foglalkozás...
Ne maradj ki az év legnagyobb örömzenéléséből!

Az idei tábort igazán különleges módon a 14. Szélrózsa Evangélikus Ifjúsági Találkozóval együttműködve tarthatjuk meg!

Szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy táborunk hetének első napja tehát csütörtökre esik, igazodva a Szélrózsa fesztivál napjaihoz. Táborunk egy hetes szakaszának záróalkalma a fesztivál első napja, amelyen az együttműködés keretében a nyitó istentisztelet zenei szolgálatát táborunk kórusa és tanárai végezhetik, ami igazán nagy megtiszteltetés számunkra.

Együttműködésünk ugyanakkor nem ér itt véget. A Szélrózsa minden táborozónak ingyenes hetijegyet biztosít a fesztiválra!

Így idén nem csak a tavaly megszokott profi hangszeres órákkal, közösségépítő lelki tartalmakkal, sok izgalmas zenei programmal és más feltöltő programokkal készülünk a tábor hetére, hanem a Szélrózsán résztvevő táborozók, vezetett programként betekintést nyerhetnek egy fesztivál zenei háttérmunkájába, a hangosítás, zenekari beállás folyamatába, a színpad és backstage előkészületeibe. Amennyiben pedig a tábor ideje alatt kialakult zenekarok tagjai ott maradnak velünk a fesztiválon, lehetőséget kapnak arra is, hogy fellépjenek és bemutatkozzanak a Szélrózsán fesztiválozók előtt!

Helyszín és időpont: Nyíregyháza (Luther Márton Evangélikus Kollégium és Nyíregyházi Egyetemi Campus), 2024. július 4-14.

Táborvezető: Jansik Tamás
Táborunk lelkésze: Nagy Dániel
Kapcsolattartó: Wölfel Mihály
E-mail: konnyuzene@lutheran.hu

Az alábbi űrlapon várjuk jelentkezésedet az Országos evangélikus zenei táborba! Ha testvérek együtt jelentkeznek, mindenki egyszerre felvehető, az űrlap jobb felső sarkában található „Új testvér hozzáadása” gomb segítségével.

Felhívjuk a figyelmet, hogy minden családtag/testvér űrlapját külön-külön véglegesíteni kell, majd ezt követően a fő űrlap véglegesítésekor lehet fizetési módot választani!

A kitöltést bármikor félbehagyhatod, az űrlap alján lévő „mentés piszkozatként” funkció használatával. Minden tudnivalóról e-mail-ben értesítünk, ezért különösen ügyelj e-mail címed helyes kitöltésére!